VIDEO, DINAMO REMIZIRAO PROTIV VODEĆE MAKEDONSKE MOMČADI: / Benković zaigrao prvi put na pripremama

Modri su pokazali mnogo bolju igru u nastavku, ali nisu uspjeli doći do pobjede

30.1.2018.
17:37
Screenshot

Dinamo je u turskom Beleku odigrao posljednju pripremnu utakmicu protiv vodeće momčadi makedonske lige Škendije. Utakmice je završena rezultatom 0-0. Modri su tako u ovom pripremnom razdoblju upisali tri pobjede (Ordabasy, Šahtar Donjeck i Sonderjyske) te dva remija - Zorya i Škendija.

Makedonska momčad bila je bolja u prvom poluvremenu kada su Zagorac i Lešković nekoliko puta morali spašavati momčad, ali igrači Marija Cvitanovića pokazali su mnogo bolju igru u nastavku i bili blizu pogotku, ali nisu uspjeli doći do pobjede. Prvi put na ovim pripremama zaigrao je i Filip Benković, a za ovaj susret nisu konkurirali Livaković, Matel, Gojak i Stolnik.

Dinamo je zaigrao u formaciji 4-3-3, a ovi su igrači dobili priliku protiv Makedonaca: Zagorac - Stojanović, Rrahmani (od 46. Perić; od 78. Muhar), Lešković (od 76. Benković), Sosa (od 70. Lecjaks) - Ademi (od 46. Ćorić), Doumbia, Moro - Soudani (od 70. Fiolić), Gavranović (od 65. Hodžić), Olmo.