[VIDEO] SVI BRUJE O KRIMINALNIM VARANEOVIM POGREŠKAMA: / Bila je to njegova najgora utakmica karijere

Neshvatljive pogreške Raphaela Varanea

8.8.2020.
4:54

Francuska nogometna zvijezda Reala iz Madrida Raphael Varane sinoć na Etihadu, u uzvratnoj utakmici osmine finala Lige prvaka protiv Man Cityja, bio je tragičar utakmice i bila je to njegova najgora predstava karijere...

[VIDEO] POGLEDALI SMO OVO NEKOLIKO PUTA ALI I DALJE NE SHVAĆAMO: /

Nevjerojatno kako su Kraljevi kiksali

Kumovao porazu Reala od Cityja

On je neshvatljivo pogriješio kod oba gola u tako kumovao porazu svoje momčadi. Kod vodstva Cityja 1:0 neoprezno je izgubio loptu u duelu s Gabrielom Jesusom na nekoliko metara od svog gola. Jesus je brzo proigrao Sterlinga i City je tada stigao do dva gola prednosti u ovom dvomeču. OVDJE pogledajte lošu reakciju Varanea iz drugog kuta za 1:0 Građana...

Real Madrid's Raphael Varane (left) and Manchester City's Gabriel Jesus battle for the ball during the UEFA Champions League, round of 16, second leg match at the Etihad Stadium, Manchester.,Image: 550808252, License: Rights-managed, Restrictions: Editorial Use Only, No Commercial Use, Model Release: no

Nakon toga, kod pogotka Građana za 2:1, opet je loše reagirao prilikom branjenja svog gola. Prvo je promašio loptu glavom prilikom čišćenja, a nakon toga je neshvatljivo pokušao dodati svom golmanu Curtoisu, a u biti je samo dodao u fork Gabrielu Jesusu, koji je bio brži i matirao Belgijca.

Nogometaši Manchester Cityja probili su se u četvrtfinale Lige prvaka nakon što su u uzvratnoj utakmici odigranoj pred praznim tribinama stadiona Etihad svladali gostujući Real Madrid s 2:1 (1-1), istovjetnim rezultatom kojim su slavili i u prvoj utakmici odigranoj prije pet mjeseci u Španjolskoj.

Manchester City je poveo već u 9. minuti pogotkom Raheema Sterlinga. Madriđani su izjednačili u 28. minuti, a strijelac je bio Karim Benzema, koji je zabio glavom poslije ubačaja Rodryga s desne strane. Nakon nove pogreške Varanea Manchester City je u 68. minuti poveo sa 2:1, a strijelac je bio Gabriel Jesus, junak ovog dvoboja. OVDJEpogledajte kako je Francuz zakopao svoju momčad.