Hrvatski reprezentativac Ivan Strinić je u 22. kolu ukrajinskog prvenstva pogotkom u 51.

20.3.2011.
20:26

Bivši Hajdukovac iz blizine je zakucao loptu u mrežu, a igru je napustio u 76. minuti. Striniću je to drugi zgoditak u samo dvije utakmice za ukrajinsku momčad, koja je četvrta u prvenstvu s bodom manje od trećeplasiranog Metalista.

Dinamo se ovim porazom gotovo sigurno oprostio od borbe za naslov jer zaostaje ogromnih 12 bodova za vodećim Šahtarom, koji je s 4:0 svladao Volin Luck.

Darijo Srna igrao je 90 minuta za momčad iz Donjecka, dok Eduardo nije nastupio zbog ozljede.

Na susretu je stradao i njihov suigrač Luis Adriano kojeg je u jednom naletu koljenom u glavu udario protivnički vratar Vitalij Nedilko.