[VIDEO] ARSENAL PONOVNO KIKSAO: / Bournemouth ih pobijedio prvi puta u povijesti, Wengeru se stolica opasno trese

Arsenal je nakon 23 kola šesti, s pet bodova manje od petog Tottenhama i 23 boda manje od vodećeg Manchester Cityja.

14.1.2018.
16:40

Bournemouth je na svom terenu slavio protiv Arsenala sa 2-1 nakon preokreta. Arsenal je dobro otvorio utakmicu, Maitland-Niles je iz odlične prilike pogodio gredu u 9. minuti te se na poluvrijeme otišlo s rezultatom 0-0.

No u nastavku su gosti brzo došli do vodstva. Hector Bellerin sjurio se prema golu Cherriesa i uspio svladati Begovića koji je umalo obranio njegov pokušaj. No tada je uslijedio pritisak Bournemoutha i preokret. Prvo je Wilson u svom stotom nastupu za Bournemouth zabio za 1-1 u 70. minuti na asistenciju Frasera, a konačan rezultat postavio je četiri minute kasnije JordanIbe koji je zabio Cechu kroz noge.

Alexis Sanchez nije bio u sastavu Arsenea Wengera koji će sada morati izboriti s novim valom kritika, a Arsenal je izgubio tri od četiri utakmice u kojim sjajni Čileanac nije igrao. Također, ovo je Bournemouthu bila prva pobjeda protiv Arsenala u Premiershipu.