Nogometna reprezentacija Argentine svladala je s 2:0 Bosnu i Hercegovinu u prijateljskoj utakmici u američkom St. Louisu. Oba pogotka zabio je napadač Manchester Cityja Sergio Aguero.

19.11.2013.
9:31

Argentici su poveli u 40. minuti. Nakon brze akcije Asmir Begović intervenirao ispred Rodriga Palacija da bi lopta nakon toga došla do Aguera kojiu ju je proslijedio u gol 'zmajeva'.

Drugi je pogodak Aguero zabio u 66. minuti. Maxi Rodriguez jednim pasom izbacio je cijelu obranu naših susjeda i izbacio suigrača samog na gol. Aguero je opalio iz voleja i 'probio' Begovića. Do kraja utakmice mogli su 'gaučosi' još i podebljati svoju prednost, ali vratar je bio prvo ime momčadi Safeta Sušića.

Spomenimo i da je za Bosnu i Hercegovinu debitirao igrač Schalkea Sead Kolašinac koji je odigrao čitavi susret, a naši susjedi imat će priliku za uzvrat na SP-u.