KAKAV SHOW / VIDEO Argentina nezaustavljivo juri prema rekordu, navijači utrčavali u teren zbog Messija

28.9.2022.
9:11
AP Images

Argentina sve ozbiljnije najavljuje svoju kandidaturu za pohod na svjetski tron. Naime, Gaučosi su pobjedom od 3:0 protiv Jamajke nastavili svoj niz nepobjedivosti koji traje dulje od tri godine. Otkako su u srpnju 2019. izgubili od Brazila, Argentina ne zna za poraz u čak 35 dvoboja te su sada na samo dvije utakmice od Italije koja drži rekord.

Velike zasluge u svemu tome idu jednom od najboljih nogometaša svih vremena Lionelu Messiju. On je i ovog puta oduševio navijače postigavši dva lijepa pogotka.
Julian Alvarez je Argentince doveo u vodstvo u 13. minuti, a Messi je zapečatio sudbinu Jamajke zabivši u 86. i 89. minuti.

Redari imali pune ruke posla

Prvi pogodak je postigao udarcem s 20-ak metara, a onda je tri minute kasnije matirao vratara iz slobodnog udarca. Treba spomenuti i ludilo koje je na stadionu nastalo zbog Messija. Naime, nekoliko puta su navijači utrčavali u teren, a jedan od njih je tražio da mu se Argentinac potpiše na gola leđa. Video pogodaka i navijačkih utrčavanja pogledajte OVDJE.

Messiju su to bili 89. i 90. pogodak u argentinskom dresu, a postigao ih je u 164 odigrane utakmice.