OGLAS

VIDA OSVOJIO DVOSTRUKU KRUNU: / Bešiktaš tri dana nakon prvenstva osvojio i Kup, uoči utakmice navijači napali njihov autobus

Skupina navijača kamenjem je oštetila karoseriju autobusa s igračima, te razbila jedan prozor na drugom autobusu

18.5.2021.
22:49

Tri dana nakon što su osvojili naslov prvaka, nogometaši Bešiktaša postali su i pobjednici turskog Kupa.

NE PAMTIMO OVAKO NAPETU ZAVRŠNICU PRVENSTVA: /

Vida zabio sjajan gol i donio Bešiktašu naslov prvaka u pravom trileru zadnjeg kola

U finalnom susretu igranom u Izmiru Bešiktaš je pobijedio Antalyaspor sa 2-0, a oba gola pala su u prvom poluvremenu.

Sve riješeno u prvom dijelu

Bešiktaš je poveo već u trećoj minuti golom Josefa de Souze, a konačnih 2-0 postavio je Valentin Rosier u 31. minuti.

Hrvatski reprezentativac Domagoj Vida je odigrao cijeli susret za pobjednički sastav.

Navijači izazvali kaos

Dodajmo kako su na putu do stadiona napadnuti autobusi s igračima i pratnjom Bešiktaša. Skupina pristaša Goztepea kamenjem je oštetila karoseriju autobusa s igračima, te razbila jedan prozor na drugom autobusu.

Prije utakmice, oko stadiona je došlo i do tučnjave navijača Goztepea i Bešiktaša. Premda su ligaške utakmice zbog koronavirusa igane bez gledatelja, na finalu je bilo dozvoljeno po 250 navijača obje momčadi.

Za Bešiktaš je to bio deseti naslov pobjednika Kupa, a momčad iz Istanbula u subotu je osvojila i 16. naslov turskog prvaka.