POLOVIČAN USPJEH / Vida jedan od tragičara u ispadanju AEK-a u Kupu, Jedvaj siguran u raspucavanju u najvećem grčkom derbiju

Penali su odlučili i najveći grčki derbi, onaj Olympiakosa i Panathinaikosa, a slavili su gosti 7-6, nakon što u 120 minuta nije bilo golova

17.1.2024.
23:31

AEK neće obraniti naslov u grčkom Kupu nakon što je poslije penala ispao s 4-2 od Arisa u osmini finala.

A TEK JE DOŠAO /

Leko u Belgiji naišao na probleme u klubu: Englez raskinuo ugovor jer već nekoliko mjeseci nije primio plaću

Nakon 90 minuta bilo je 1-1, Gaćinović je zabio za vodstvo gostiju iz Atene, dok je za Aris izjednačio Moron. Golova više nije bilo pa su odlučivali penali, gdje je jedan od tragičara susreta bio je Domagoj Vida koji je uz Argentinca Ezequiela Poncea promašio udarac s 11 metara.

Penali su odlučili i najveći grčki derbi, onaj Olympiakosa i Panathinaikosa, a slavili su gosti 7-6, nakon što u 120 minuta nije bilo golova. U četvrtoj seriji precizan za Zelene bio je Tin Jedvaj, a tragičar Olympiakosa bio je Mady Camara.

Napete i atraktivne utakmice te još jedan pohod Hrvatske na novu medalju gledatelji mogu pratiti od 10. siječnja - na glavnom kanalu RTL-a i streaming platformi VOYO.