VELIKO RAZOČARANJE ZA RAKITIĆA: / Barcelona slomila autrsajdera i zasjela na vrh, a hrvatski veznjak dobio je mrvice

Ivan Rakitić igrao je za Barcelonu od 79. minute

19.10.2019.
16:34

Nogometaši Barcelone barem na nekoliko sati preuzeli su vrh ljestvice španjolskog prvenstva zahvaljujući 3-0 (1-0) gostujućoj pobjedi protiv Eibara u susretu 9. kola Primere.

Barcelonu je u prvom poluvremenu u vodstvo doveo Antoine Griezmann (58), a u nastavku su se u strijelce još upisali Lionel Messi (58) i Luis Suarez (66). Nažalost, Rakitić je ponovo odgledao većinu utakmice s klupe. Hrvatski reprezentativni veznjak grao je za Barcelonu od 79. minute.

GOAL - 1-0 Barcelona forward Lionel Messi (10) celebrates with Barcelona midfielder Ivan Rakitic (4) and Barcelona forward Luis Suarez (9) during the Champions League quarter-final leg 2 of 2 match between Barcelona and Manchester United at Camp Nou, Barcelona Barcelona v Manchester United, Champions League., Quarter-Final Leg 2 of 2 - 16 Apr 2019, Image: 426569645, License: Rights-managed, Restrictions: Editorial use only, Model Release: no, Credit line: Phil Duncan/ProSports / Shutterstock Editorial / Profimedia

Barcelona sada ima 19 bodova, jedan više uz utakmicu više od drugog Reala iz Madrida koji od 21 sat gostuje kod Mallorce, a dva više od treće Granade koja je u petak svladala Osasunu sa 1-0. Eibar je 14. s devet bodova.