VELIKI KIKS SEVILLE: / Andalužani su se mogli potpuno približiti Realu, ali šokirao ih je slabašni Eibar

Eibar je ostvario veliku pobjedu nad Sevillom

26.9.2019.
22:22
CESAR MANSO, Profimedia, AFP

Nogometaši Eibara slavili su u 6. kolu Primere kod kuće velikim preokretom protiv Seville s 3-2 i to nakon što su do 66. minute gubili s 0-2.

Sevilla je pobjedom mogla doći na samo bod od vodećeg Reala, a činilo se da će tako i biti kada su Argentinac Lucas Ocampos (11) i Oliver Torres (32) doveli Andalužane u vodstvo. No, u drugom dijelu baskijska momčad je napravila pothvat i golovima Fabiana Orellane (66pen), Pedra Leona (77) i José Angela (82) došla do velike pobjede koja ih je podigla s pretposljednje pozicije.

Rezultati by SofaScore

U drugoj utakmici dana Celta i Espanyol su u Vigu odigrali 1-1. Gosti su vodili golom Adria Pedrose (48) sve do pete minute sudačke nadoknade kada je Celti bod donio Santi Mina.