KAKAV ŠPANER / Velika Dalićeva uzdanica pokazala zašto se na njega toliko računa: Pogledajte majstora na dijelu, postigao dva pogotka u slavlju

Lovro Majer postigao je vodeći pogodak za svoj Rennes

30.4.2022.
22:40
Screenshot/Twitter

Hrvatski reprezentativac i bivši igrač Dinama, Lovro Majer, postigao je fantastičan pogodak za svoj Rennes. Rennes je kod kuće igrao protiv Saint-Etiennea, koji se žestoko bori za ostanak u prvoj ligi.

KRATKO I JASNO /

Haaland se emotivno oprostio od Raiole: Zajedno su trebali ispisati povijest nogometa

Oba pogotka na susretu postigao je naš reprezentativac, koji je u 41. minuti krasno reagirao u protivničkom šesnaestercu i doveo svoju momčad u vodstvo.

Rennes je lijepo započeo napad dugom loptom, ona se nakon skoka odbila visoko u zrak, a tu se našao naš Lovro.

Majstorija

Majer je krasno prsima primio loptu i iz trka, volejem krasno pogodio donji kut protivničkog vratara. Golman Saint-Etiennea, Paul Laborde, nije se ni probao baciti kako bi obranio njegov udarac.

Njegovu prekrasnu reakciju i pogodak pogledajte OVDJE.

Drugi pogodak postigao je u 84. minuti, kada je lijepo ispratio akciju i čvrstim udarcem pogodio za konačnih 2:0.

Njegov drugi pogodak pogledajte OVDJE.

Bili su to njegov četvrti i peti pogodak u Ligue 1, dodao je još dva u kvalifikacijama za Ligu prvaka, a prikupio je i 12 asistencija. Osam u ligi, tri u kvalifikacijama te jednu u Konferencijskoj ligi.

Rennes je trenutno treća momčad u Francuskoj iza PSG-a i Marseillea.