VATRENI U VELIKOJ FORMI: / Pogledajte Perišićevu asistenciju za pobjedu

U prvoj utakmici 32. kola talijanske Serije A nogometaši Intera su kao gosti pobijedili slabašni Frosinone s 1-0 i zadržali kakve-takve izglede za plasman u Ligu prvaka.

9.4.2016.
17:30
AFP, FILIPPO MONTEFORTE

Nakon što u prvom poluvremenu nisu uputili nijedan udarac unutar okvira suparničkog gola, u nastavku su nogometaši Roberta Mancinija ipak uspjeli pronaći put do pobjede. Ponovno je svoje prste u pobjedničkom pogotku imao hrvatski reprezentativac Ivan Perišić.

Icardijev jubilej

U 74. minuti Perišić je nabacio s lijeve strane kaznenog prostora, a Mauro Icardi je glavom smjestio loptu u mrežu za pobjedu 1-0. Argentinskom napadaču je to 14. ovosezonski pogodak i jubilarni 50. u 100. nastupu za Inter. Perišić, pak, uz šest golova sada na kontu ima i četiri asistencije u talijanskom prvenstvu.

Perišić je odigrao svih 90 minuta, baš kao i Marcelo Brozović, a njihov je Inter sada izbio na četvrto mjesto ligaške ljestvice s 58 bodova. Pet više, ali i odigranu utakmicu manje, ima Roma koja drži treće mjesto - posljednje koje vodi u Ligu prvaka.