VATRENI ODUŠEVIO SJAJNIM POTEZOM: / Pogledajte Badeljovu mastoriju protiv bivšeg kluba

Genoa je nakon 34 odigrane utakmice 13. momčad na ljestvici Serije A

2.5.2021.
16:46

U susretu 34. kola talijanskog nogometnog prvenstva Lazio je pobijedio Genou sa 4-3 ostavši u igri za plasman u Ligu prvaka.

INTER STIGAO NA MILIMETAR DO SCUDETTA: /

Perišić, Brozović i društvo već u nedjelju mogu postati prvaci

Bila je to utakmica u kojoj je domaćin vodio 2-0 i 4-1, ali je na koncu spašavao tri boda nakon što je Genoa deset minuta prije kraja susreta smanjila na 4-3.

Golove za "nebesko-plave" zabili su Joaquin Correa (30, 56), Ciro Immobile (43-11m) i Luis Alberto (48), dok su za Genou zabili Adam Marušić (47-ag), Gianluca Scamacca (80-11m) i Eldor Šomurodov (81) na asistenciju Milana Badelja.

Igrao i drugi Hrvat

Badelj je sjajno prigrao Šomurodova koji je nakon njegove 'lopte s očima' izletio pred protivničkog vratara i rutinski pospremio loptu u mrežu.

Taj potez možete pogledati OVDJE.

Badelj je za goste odigrao cijeli susret, dok je Marko Pjaca ušao u igru u drugom poluvremenu.

Pet bodova iznad zone ispadanja

Lazio je zadržao šestu poziciju sa 64 boda, dva manje od Juventusa na petom mjestu, koliko ima i Napoli na četvrtom mjestu.

Genoa drži 13. mjesto sa 36 bodova, a u vodstvu je Inter sa 82 boda.