Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
NES(P)RETNO /

Vatreni nakon neslavnog nastupa na Euru primio pet komada u europskom pretkolu

Pafos za koji igra Ivica Ivušić izgubio je od Elfsborga u pretkolu Europske lige

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Nogometaši švedskog Elfsborga uvjerljivo su izborili plasman u 2. pretkolo Europske lige nakon što su u dvije utakmice s ukupnih 8-2 pobijedili ciparski Pafos za kojeg brani hrvatski reprezentativac Ivica Ivušić.

Elfsborg je u prvom susretu slavio sa 3-0, a potom je na Cipru pobijedio sa čak 5-2.

Domaćin je već od 15. minute zaigrao s igračem manje nakon što je zbog grubog prekršaja isključen Joao Correia.

Gosti su poveli u 23. minuti golom Timothyja Oume, a dvije minute kasnije izjednačio je Sebastian Holmen pogodivši vlastitu mrežu. Vlad Dragović je u 43. minuti pogodio za 2-1, no u nastavku je uslijedio veliki obrat.

Šveđani su zabili četiri gola, a strijelci su bili Michel Baidoo (47), Andri Baldursson (48), Jalal Abdullai (58), te Arber Zeneli (85).

Ivušić je branio za ciparski sastav, dok je Antonio Cikač bio na klupi.

Šveđane u 2. pretkolu Europske lige očekuje moldavski Šerif koji je nakon jedanaesteraca izbacio Ziru iz Azerbajdžana.

Pafos svoju europsku priču nastavlja u 2. pretkolu Konferencije lige protiv Žalgirisa.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike