KRENULO GA JE / Vatreni izveo performans o kojem će se još pričati. Pogledajte kako je Budimir prekrasno zabio, a onda i asistirao

Budimir je prvo u 44. minuti pomogao Avili da postigne vodeći gol, a sam je zabio u 58. minuti na dodavanje Garcije

19.3.2022.
21:04

Hrvatski reprezentativac Ante Budimir imao je gol i asistenciju u domaćoj pobjedi svoje Osasune protiv Levantea (3-1) u 29. kolu španjolske La Lige.

Budimir je prvo u 44. minuti pomogao Avili da postigne vodeći gol, a sam je zabio u 58. minuti na dodavanje Garcije prije nego što je u 68. minuti napustio igru. Bio je to Budimirov prvi gol nakon više od dva mjeseca, a zadnji puta je zabio Cadizu 9. siječnja.

Brašanac je postigao treći gol za pobjedu momčadi iz Pamplone, koja se zacementirala u sredini ljestvice, na 10. poziciji.

Golove s utakmice i majstorske poteze Budimira pogledajte OVDJE.

Valencia slavila

Ranije su nogometaši Valencije pobijedili su na gostovanju kod Elchea s 1-0, strijelac pobjedničkog pogotka za Valenciju bio je Portugalac Gonzalo Guedes u 50. minuti. Valencia je upisala devetu pobjedu u prvenstvu i s 40 bodova zauzima devetu poziciju na tablici, a Elche je na 14. mjestu s 32 boda.

Granada je preokretom pobijedila u gostima Alaves s 3-2.