VALENCIA I CADIZ REMIJEM ZAKLJUČILI 17. KOLO LA LIGE: / Cadiz poveo Lozanovim 'škaricama', Gomez u završnici zabio za bod

Valencia se nakon 17 odigranih kola Primere nalazi pri dnu tablice

4.1.2021.
23:48
Primera

U posljednjoj utakmici 17. kola španjolskog nogometnog prvenstva odigranoj u Valenciji, istoimeni domaćin i Cadiz odigrali su 1-1 (0-0).

Gosti su poveli u 58. minuti kad je Lozano škaricama sa pet metara svladao domaćeg vratara. Valenciji je izjednačenje donio Gomez u 79. minuti.

Valencia - Cadiz

Madriđani na vrhu

Cadiz je sa 20 bodova na desetom mjestu ljestvice La Lige, a Valencia je sa 16 bodova na 17. poziciji, ali s istim brojem bodova kao i Elche koji je 18.

Vodeći Atletico Madrid ima 38 bodova iz 15 utakmica, a drugoplasirani Real Madrid ima dva boda manje, ali i dvije utakmice više od gradskog suparnika.