ESKALIRALO / Uznemirujuće scene šokirale Otok: Igrači odvodili djecu s tribina, dok su navijači krvave glave odlazili s travnjaka

Na tribinama je eskaliralo upravo nakon tog drugog gola, kada je dio gostujućih navijača prešao na domaći dio tribina

28.1.2024.
16:40
profimedia

Utakmicu četvrtog kola FA Cupa između West Broma i Wolverhamptona potpuno su zasjenili strahoviti događaji koji u se dogodili za vrijeme utakmice.

VELIKI ULOZI /

Hajduk jednim potezom priznao da je ovo najvažniji Jadranski derbi ikada? Bijeli dobili podršku na treningu

Wolvesi su u gostima pobijedili WBA rezultatom 2-0, ali nogometni su svijet šokirale scene prije samog kraja utakmice, zbog čega je i sama utakmica bila zaustavljena 15 minuta.

Gostujuća je momčad povela u 38. minuti golom Pedra Neta, a zatim su u 78. minuti povećali razliku na 2-0 golom Matheusa Cunha. Na tribinama je eskaliralo upravo nakon tog drugog gola, kada je dio gostujućih navijača prešao na domaći dio tribina.

Naime, na tribinama je izbila velika tuča, a policija i redari odmah su intervenirali dok su igrači viđeni kako odvode svoju djecu bojeći se za njihovu sigurnost.

Nekoliko navijača blaže je povrijeđeno, dok su neki doživjeli i teže ozlijede, a jedan od navijača je krvave glave napustio travnjak.

Engleska već dugo nije vidjela ovakve strahovite scene i već dugi niz godina odlično sprječava takve scene na stadionima.

Napete i atraktivne utakmice Europskog prvenstva gledatelji mogu pratiti od 10. siječnja - na glavnom kanalu RTL-a i streaming platformi VOYO.