REAL URAGANSKI OTVORIO NASTAVAK SEZONE: / Modrić i društvo uništili Eibar, Madriđani riješili pitanje pobjednika za 37 minuta

Nogometaši Real Madrida slavili su protiv Eibara na stadionu za treninge Di Stéfano jer je Santiago Bernabeu zatvoren zbog radova

14.6.2020.
21:17

Španjolski nogometni velikan Real Madrid pobjedom 3-1 protiv Eibara krenuo je u nastavak La Lige koja je mirovala tri mjeseca zbog pandemije koronavirusa.

'NE MOGU VJEROVATI DA JE MODRIĆU 35 GODiNA': /

Predstava hrvatskog kapetana izazvala oduševljenje kod brojnih fanova

"Kraljevski klub" je rutinski stigao do tri boda i tako nastavio lov za vodećom Barcelonom.

Real Madrid's Brazilian defender Marcelo kneels on the field to celebrate his goal during the Spanish League football match between Real Madrid CF and SD Eibar at the Alfredo di Stefano stadium in Valdebebas, on the outskirts of Madrid, on June 14, 2020.,Image: 531546102, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no

Real je sav posao obavio u prvom poluvremenu postigavši tri gola, a strijelci su bili Toni Kroos (4), Sergio Ramos (30) i Marcelo (37).

Kroos je pogodio već u četvrtoj minuti lijepim udarcem s ruba kaznenog prostora. Kapetan Sergio Ramos je nakon pola sata igre povećao na 2-0 nakon nesebične asistencije Edena Hazarda, a priču je zaključio Marcelo sedam minuta kasnije.

Gosti su u nastavku susreta tek malo ublažili poraz, a pogodak u 60. minuti zabio je Predro Bigas. Hrvatski reprezentativac LukaModrić igrao je za Real do 84. minute kada je umjesto njega u igru ušao FedericoValverde.

Kiks Atletica

U prvoj utakmici nedjeljnog programa 28. kola Athletic Bilbao je na svom San Mamesu protiv Atletico Madrida odigrao 1-1.

Domaćini su poveli u 37. minuti lijepim golom Muniaina, da bi već u 39. napadač Atletico Madrida Diego Costa pogodio za konačnih 1-1. Šime Vrsaljko nije nastupio za goste zbog ozljede koljena.

Dan ranije Barcelona je sa 4-0 u gostima dobila Mallorcu. Ivan Rakitić je za Barcu igrao drugo poluvrijeme, dok je Ante Budimir kod domaćina igrao do 84. minute.

Na ljestvici vodi Barcelona sa 61 bodom, Real Madrid je drugi s dva boda manje, a na trećem mjestu je Sevilla sa 50 bodova.

U nedjelju se još sastaju Real Sociedad i Osasuna i tim susretom bit će zaključeno 28. kolo, prvo nakon tromjesečene pauze zbog koronavirusa.

UŽIVO

Real Madrid - Eibar 3-1 (Kroos 4’, Ramos 30’, Marcelo 77’/Bigas 60’)

Real Madrid: Courtois; Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo; Modrić, Casemiro, Kroos; Rodrygo, Benzema, Hazard

Eibar: Dmitrović; Correa, Oliveira, Arbilla, Rafa Soares; Sergio Álvarez, Cristóforo, Edu Expósito; Orellana, Kike García, De Blasis.

Rezultati by SofaScore

Kraj

84' Valverde je ušao umjesto Modrića.

82' Real je nakon duge stanke bio u poluprilici, ali rezultat se nije mijenjao.

70' Madriđani izgledaju dosta konfuzno u ovim trenucima.

69' Pedro Leon je je bio u sjajnoj prilici. Tukao je s desetak metara, ali Courtois je izvrsno reagirao. Real je potpuno stao.

60' GOOL Eibar je smanjio nakon ubačaja i kornera i loše reakcije Realove lopta se od Pedra Bigasa odbila u gol.

58' Sergio Enrich je nakon centaršuta iz kornera pucao glavom, ali je pogodio prečku

57' Expósito je dobro tukao, ali je Belgijanac na golu Reala bio spreman.

52' Hazard je dobro ubacio u šesnaesterac, ali je Dmitrović presjekao loptu.

46' Utakmica se nastavila.

Drugo poluvrijeme

Kraj prvog poluvremena

45' Rodrygo je bio u ogromnoj prilici. Tukao je s nekoliko metara nakon centaršuta Marcela, ali je Dmitrović zaustavio njegov pokušaj.

37' GOOL Marcelo se upisao u strijelce. Hazard je tukao, Dmitrović je obranio da bi lopta došla do Brazilca, na vrhu 16-erca, a on je rasparao mrežu Eibara.

31' GOOL Sergio Ramos zabio je nakon krasne kontre Reala. Ramos je presjekao i odigrao je za Benzemu, a on je pronašao Hazarda da bi Belgijac potom uposlio kapetana na par metara od gola.

15' Eibar je bio u prilici, na kraju je Kike jpao u kaznenom prostoru, ali sudac nije pokazao na bijelu točku.

4' GOOL Kroos je zabio odmah na početku nakon što s elopta odbila do njega na rub 16-erca. Preciznim udarcem u rašlje matirao je vratara Dmitrovića.

1' Počela je utakmica.

18:31 - Stigli su sastavi. Modrić igra od prve minute.

17:48 - Čekaju se sastavi.

17:28 - Pogledajte gdje će se utakmica odigrati.

17:27 - Igrači Reala su stigli.