UVIJEK ISTA PRIČA: / "Sram vas bilo, ovo je dno dna"

Kako to obično biva, svaki hrvatski derbi između Dinama i Hajduka povlači za sobom i brojne repove.

6.12.2015.
12:34
Miranda Cikotic/PIXSELL

Pobjednički je pogodak u četvrtoj minuti sudačke nadoknade postigao Soudani, a samo koju minutu prije toga Hajduku je isključen Jefferson. Splićani su uvjereni da je drugi žuti karton 22-godišnji Brazilac dobio prestrogo, te da ih je sudac na taj način značajno oštetio.

I u rujnu sukob sa sucem

Ubrzo nakon utakmice se oglasio predsjednik Hajduka Marin Brbić koji je optužio suca da je jedva čekao isključiti nekog gostujućeg igrača. Naknadno se, pak, pojavila informacija da je sudac Ante Vučemilović-Šimunović prijavio Hajdukova sportskog direktora Gorana Vučevića i to zbog, kako stoji u obrazloženju, "vrijeđanja sudaca prilikom ulaska u svlačionicu riječima: sram vas bilo, stidite se, ovo vaše suđenje je dno dna".

SPLIĆANI LJUTI NA SUCA: /

"Kao da je jedva čekao da nam isključi igrača"

Podsjetimo, Vučević se verbalno sukobio i sa sucem Brunom Marićem nakon rujanske utakmice istih suparnika koja je na Poljudu okončana rezultatom 0:0.