REDSI PREGAZILI LEEDS / Utakmicu obilježila teška ozljeda mlade zvijezde Liverpoola i trenutak kad su se svi uhvatili za glavu

Liverpool se ovom pobjedom pridružio Manchester Unitedu i Chelseaju na vrhu ljest

12.9.2021.
19:40

U jedinoj nedjeljnoj utakmici 4. kola engleskog nogometnog prvenstva Liverpool je uvjerljivo sa 3-0 (1-0) kao gost svladao Leeds United.

Svoju bolju igru u prvom poluvremenu Liverpool je materijalizirao golom Salaha (20) koji je s pet metara u mrežu proslijedio prizemni ubačaj Alexander-Arnolda. Nakon što je Fabinho (50)početkom nastavka iz gužve nakon kornera povisio na 2-0 pitanje pobjednika bilo je riješeno, no nekoliko minuta potom došlo je do vrlo teške ozljede mladog 18-godišnjeg veznjaka "redsa" Elliotta kojemu je stradao gležanj nakon starta Stuijka.

HOROR NA ELLAND ROADU /

Leedsov igrač brutalnim startom slomio nogu mladoj zvijezdi Liverpoola

Iznesen s terena

Svi u Elliottovoj blizini odmah su se uhvatili za glavu, nesretnom mladiću je nekoliko minuta ukazivana pomoć na terenu prije no što je iznesen. Sudac je Stuijku zbog težine Elliottove ozljede, a ne zbog grubog starta, pokazao crveni karton.

Do kraja utakmice Mane (90+2) je u sudačkoj nadoknadi postigao i treći gol. Liverpool se ovom pobjedom pridružio Manchester Unitedu i Chelseaju na vrhu ljestvice sa 10 bodova, dok je Leeds 17. s dva boda.