PA OVO JE SPEKTAKL / Utakmica za pamćenje na Anfieldu: Pogledajte kako je Modrić asistirao za vodstvo i veliki preokret Reala

Liverpool i Real Madrid igraju utakmicu za pamćenje

21.2.2023.
22:17

Večeras su svi ljubitelji nogometa došli na svoje. U sklopu osmine finala Lige prvaka sastaju se Eintracht Frankfurt i Napoli, dok je poslastica dana na Anfieldu, gdje igraju prošlogodišnji finalisti Liverpool i Real Madrid.

BRZ OPORAVAK! /

Veliki udarac za Dalića i Vatrene: Vlašić zbog 'posebnih pretraga' propušta utakmicu Hrvatske?

Obje momčadi nisu u najboljoj formi te će pobjedom u ovoj utakmici pokušati "preokrenuti" sezonu. Valja istaknuti kako je Luka Modrić krenuo od prve minute za Real, ali to nije puno pomoglo jer su domaćini stigli do vodstva već u četvrtoj minuti.

Mohamed Salah je lijepo ubacio s desne strane, a na loptu je natrčao Darwin Nunez koji je prekrasno, petom pogodio pokraj nemoćnog Thibauta Courtoisa.

Deset minuta kasnije već je 2:0 za Liverpool. Lopta je došla do Courtoisa koji radi neviđenu glupost i praktički dodaje loptu Salahu koji zabija za 2:0.

No, u 21. minuti Real smanjuje vodstvo. Vinicius je prekrasno primio loptu, oslobodio se, namjestio na desnu nogu i prekrasno pogodio za 2:1 pokraj nemoćnog Alissona.

A onda novi preokret na Anfieldu, Alisson je odlučio uzvratiti uslugu pa je i on na pravio ogromnu glupost, kao i kolega s gola Reala. Išao je izbiti jednu loptu, ali je pogodio Viniciusa, od kojeg se lopta odbila u mrežu. Igrala se 36. minuta utakmice te je već 2:2.

Thibaut Courtois

Početkom drugog poluvremena Real je stigao do velikog preokreta, a režirao ga je naš Modrić. Hrvatski kapetan je krasno ubacio iz slobodnjaka, a Eder Militao je glavom zakucao loptu kraj nemoćnog Alissona za 3:2.

Asistenciju Modrića i gol Militaa pogledajte OVDJE.