NE VIĐAMO OVO ČESTO / Jeste li primijetili neobičan detalj sa Šubićevca? Utakmica Dinama i Šibenika kasnila iz bizarnog razloga

Nije sve na današnjoj utakmici išlo prema planu. Naime, utakmica je kasnila pet minuta iz bizarnog razloga

15.5.2022.
20:09
Luka Stanzl/PIXSELL

Danas od 19:05 na Šubićevcu gostuje Dinamo, koji bi pobjedom nad domaćim Šibenikom osigurao novi naslov prvaka Hrvatske. Aktualnom prvaku cilj je pobjeda, kako u posljednjem kolu protiv Hajduka ne bi morali loviti naslov.

PAKLENA ATMOSFERA /

Stigli prvi kadrovi sa Šubićevca! Gori na tribinama, Boysi su u transu

No, nije sve išlo prema planu. Naime, utakmica je kasnila pet minuta iz bizarnog razloga. Probušena je mreža jednog od golova pa je tehnička služba pokušavala pokrpati taj problem ljepljivom trakom, što su i uspjeli.

Paklena atmosfera

Navijači su napravili nevjerojatnu atmosferu. BBB su postavili transparent na kojem piše: 'Nisu nam zatrli sjeme krvnici što paklom gmižu.' Nakon toga su se mogli čuti i skandalozni povici poput 'Ubij tovara' i 'Za dom spremni'. Istok je vikao 'za dom', a zapad 'spremni'.

Kasnije su i baklje s ceste ubačene na teren, ali je utakmica normalno nastavljena.