STRAŠNO... / Utakmica Bundeslige prekinuta: Iznervirani navijači pivom pogodili suca u glavu

Navijači domaće momčadi izazvali su pravi incident

18.3.2022.
22:53

Dvoboj 27. kola Njemačke lige između Bochuma i Borussije (M) prekinut je u 69. minuti kod rezultata 2-0 za goste zbog navijačkih nereda.

ISKRENI RAZGOVOR /

Slaven Bilić: 'Nitko ne želi igrati s nama, Modrić nas je s jednom stvari iznenadio, a Hajduk se mora boriti!'

Navijači Bochuma, iznervirani rezultatom, izazivaju pravi skandal i pogađaju pomoćnog suca Christiana Gittelmanna (39) pivskom kriglom u potiljak. Linijski sudac se pridigao i napustio teren, a onda je utakmica prekinuta.

U Bochumu je ovo bio prvi puta od 2020. da je dopušten puni kapacitet stadiona, dakle 25.000.
Sličan incident dogodio se u St. Pauliju 2011. godine protiv Schalkea kada je navijač u 88. minuti također pogodio pomoćnika u glavu kriglom piva.

Da stvar bude gora, Bochum je na svojim društvenim mrežama objavio video u kojem mole navijače da se suzdrže od bacanja pive na teren.

Prije prekida su za goste zabili Pléa (55) i Embolo (61).