Tradicionalni 'Boxing Day' u Engleskoj je otvoren utakmicom Hulla i Manchester Uniteda, a nakon velikog preokreta pobijedili su Crveni vragovi 3:2.

26.12.2013.
15:58

Domaćini su odlično krenuli u utakmicu i nakon samo 13 minuta imali su vodstvo 2:0. U 4. minuti za 1:0 je zabio Chester, a vodstvo je udvostručio u 13. minuti Meyler.

Ipak, već do 26. minute United je izjednačio. U 19. minuti nakon ubacivanja iz kuta na 2:1 je smanjio Smalling, a sedam minuta kasnije je 2:2 golčinom donio Wayne Rooney.

Do potpunog preokreta Vragovi su stigli u 66. minuti kada je nakon ubacivanja s desne strane Chester glavom pospremio loptu u vlastitu mrežu.

U 90. minuti United je ostao s igračem manje nakon drugog žutog Valencije, nakon čega su domaćini krenuli po izjednačenje. Imali su dvije velike prilike, ali prvo je udarac Chestera fantastično obranio De Gea, a nekoliko trenutaka kasnije je Bruce s desetak metara pucao pokraj gola.

//rutube.ru/video/embed/6728895

Ovo je bila treća uzastopna prvenstvena pobjeda Uniteda te su barem privremeno skočili na šesto mjesto s 31 bodom.

Aston Villa - Crystal Palace 0-1 (Gayle 90)

Cardiff - Southampton 0-3 (Rodriguez 14, 20, Lambert 27)

Chelsea - Swansea 1-0 (Hazard 29)

Everton - Sunderland 0-1 (Sung-Yueng Ki 25-11m)

Newcastle - Stoke 5-1 (Remy 44, 56, Gouffran 48, Cabaye 66, Cisse 80-11m / Assaidi 29)

Norwich - Fulham 1-2 (Hooper 13 / Kasami 33, Parker 87)

Tottenham - West Bromwich 1-1 (Eriksen 36 / Olsson 38)

West Ham - Arsenal 1-3 (Cole 47 / Walcott 68, 71, Podolski 79)

Hull - Manchester United 2-3 (Chester 4, Meyler 13 / Smalling 19, Rooney 26, Chester 66-ag)