Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
OZBILJNI INCIDENTI /

UEFA priznala krivicu za kaos uoči finala Lige prvaka i plaća odštetu navijačima Liverpoola

Prije početka finala nastale su goleme gužve na ulazima u stadion gdje su bili navijači Liverpoola koji su potom upali i u sukob s policijom i čuvarima reda

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Europska nogometna organizacija (UEFA) službeno je objavila kako je postigla dogovor s dijelom navijača Liverpoola koji su tražili odštetu za fizičke i psihičke ozljede zadobivene prije finala Lige prvaka 2022. godine u Parizu, javlja afp.

Izgredi su se dogodili uoči finala koje je igrano na pariškom Stade de Franceu zbog čega je finalna utakmica madridskog Reala i Liverpoola kasnila točno 37 minuta.

Prije početka finala nastale su goleme gužve na ulazima u stadion gdje su bili navijači Liverpoola koji su potom upali i u sukob s policijom i čuvarima reda. Pritom su i poprskani suzavcem, a nakon kompletno sagledane situacije UEFA je na sebe preuzela odgovornost kako je „uglavnom odgovorna za ozbiljne incidente oko organizacije, ulaza navijača i incidente koji su se dogodili“.

Finalni susret završio je pobjedom Reala 1-0, a jedini pogodak postigao je Vinicius Junior.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike