PRIJATELJSKA BEZ GLEDATELJA / Bivši Modrićev suigrač nije se dobro proveo na Maksimiru: Kao kapetan upisao uvjerljiv poraz

Nakon osam minuta drugog poluvremena strijelac za četvrti gol ponovo je bio Alghassani.

12.9.2023.
20:04
profimedia

UAE su u prijateljskoj utakmici pobijedili Kostariku 4-1 u Zagrebu na maksimirskom stadionu.

NEMA TKO NE DOLAZI /

Spektakl u petak pratite na Net.hr-u: Zaigrat će i Davor Šuker, kao i još jedna zvijezda bivše države

Prvi je gol u 16. minuti zabio Alghassani, a zatim je pogodak postigao Canedo sedam minuta kasnije. Za 3-0 povećao je Salameeen u 38. minuti. Nakon osam minuta drugog poluvremena strijelac za četvrti gol ponovo je bio Alghassani.

Za Kostariku je u 64. minuti počasni gol postigao Cascante.

Za Kostariku je 90 minuta branio Keylor Navas vratar PSG-a i nekadašnji suigrač Luke Modrića.

BKFC 50 iz Denvera ekskluzivno gledajte 23. rujna na streaming platformi Voyo.