KLASA JE VJEČNA / U slučaju da Vatrenima zatreba pravi napadač. Pogledajte kakve je golčine Ivica Olić zabio u utakmici legendi Bayerna i Munchena

Završilo je 8:6 pobjedom Bayerna, a veterani su odigrali dva poluvremena po 35 minuta

24.10.2022.
11:45

Povodom 50. godišnjice otvaranja Olympiastadiona u Munchenu revijalnu su utakmicu odigrale legende Bayerna i Munchena 1860, a u tom susretu sudjelovao je i Ivica Olić, bivši topnik Bayerna.

Završilo je 8:6 pobjedom Bayerna, a veterani su odigrali dva poluvremena po 35 minuta, što je uistinu impresivno. Olić je za Bayern zabio dva gola i iznudio je penal, a oba gola koja je dao bila su zaista prekrasna.

Zabio dva komada

Olić, koji je karijeru završio upravo u dresu Munchena 1860, prvo je poentirao glavom za 4:3 vodstvo u 40. minuti, a onda je šest minuta kasnije prekrasno lobao vratara.

Potez utakmice pripao je Zvjezdanu Misimoviću koji je za Munchen zabio gotovo s pola terena.