TEŽAK PORAZ / U razmaku od dva tjedna rušili su dva puta Dinamo u Europi, a sada su doživjeli debakl u domaćem prvenstvu

12.11.2023.
17:12
Marko Lukunic/PIXSELL

Viktoria Plzen samo nekoliko dana što je i drugi put u dva tjedna pobijedila Dinamo, doživjela je debakl u češkom prvenstvu.

DIRLJIVO /

Emotivne scene na Poljudu: Uoči utakmice cijeli stadion ovacijama dao podršku treneru Varaždina

DIRLJIVO /

U 15. kolu tamošnjeg prvenstva kod kuće su izgubili od Slovačkog s 4-1.

Ništa nije upućivalo na poraz kada su u 17. minuti poveli golom Choryja. Gosti su se u igru vratili u 43. minuti kada je Doski pogodio za 1-1.

Slovačko je pobjedu osiguralo u ludih deset minuta nastavka, od 63. do 72. kada su zabili tri gola. Havlik, Juroska pa ponovno Havlik bili su strijelci za goste.

Viktoria je četvrta s 25 bodova, koliko ima i peto Slovačko. Na vrhu je Sparta Prag s 38 bodova.

Svjetsko rukometno prvenstvo za žene ekskluzivno od 29. studenoga gledajte na VOYO

Pogledajte i video: Novi miljenik Maksimira otkrio jesu li mu bolji zagorski štrukli ili sushi te kako mu ide učenje hrvatskog