ANCELOTTI PRELOMIO? / U prošloj utakmici je divljao nakon što je zamijenjen, a Španjolci su otkrili što sada očekuje Luku Modrića

Luka Modrić je u prošloj utakmici do 70. minute nosio kapetansku vrpcu, a tad ga je Carlo Ancelotti zamijenio Danijem Ceballosom nakon čega je prilikom izlaska s terena nogom šutnuo bočicu s vodom

12.12.2023.
8:55

Nogometaši Betisa i madridskog Reala odigrali su prošlog tjedna 1-1 u utakmici 16. kola španjolskog prvenstva pred više od 50.000 gledatelja na stadionu Benito Villamarin u Sevilli. Vodeća momčad prvenstva došla je do vodstva u 53. minuti kad je mrežu zatresao Jude Bellingham i došao do svog 12. prvenstvenog pogotka u sezoni. Aitor Ruibal je izjednačio na 1-1 u 66. minuti.

AGRESIVNA REAKCIJA /

Modrić doživio 'pomračenje uma' nakon što je ponovno prvi zamijenjen: Ancelotti tvrdi da ništa nije vidio

Luka Modrić je do 70. minute nosio kapetansku vrpcu, a tad ga je Carlo Ancelotti zamijenio Danijem Ceballosom. Nije to prvi put da Modrić izlazi iz igre kao prva izmjena, a nakon što mu se to ponovno dogodilo nogom je šutnuo bociču s vodom.

Defensa Central je otkrila da taj potez nema veze s Ancelottijem: "Modrićev potez nije usmjeren protiv Ancelottija i on je sve to trener rekao prije povratka u Madrid", a u tekstu se navodi da je to bila reakcija na frustraciju zbog pogrešnih dodavanja i udaraca.

Real u utorak očekuje novi ispit, utakmica u Ligi prvaka protiv Union Berlina, a prema najavama španjolskih medija Modrić bi i u njoj trebao krenuti od prve minute. No, sada neće biti kapetan jer će u prvih 11 biti i Nacho, kojemu će pripasti traka.

U subotu, 16. prosinca, očekuje nas spektakularna borilačka večer koju možete pratiti UŽIVO na VOYO platformi. U 19 sati počinje prijenos priredbe najveće regionalne borilačke organizacije - FNC 14 iz Sarajeva, a sat vremena kasnije počinje event vodeće europske MMA organizacije - KSW 89 u poljskom gradu Gliwice.