U JAVNOST PROCURILA NAJLUĐA PRIČA SINOĆNJEG LUDILA NA ETIHADU: / Očajan pobjegao u svlačionicu i onda je to - doživio!

Moussa Sissoko nije znao da je njegova momčad izborila plasman u polufinale Lige prvaka

18.4.2019.
12:39

U sveopćem ludilu koji je nastao zbog spektakularnog sraza na Etihadu između Man Cityja i Tottenhama (4-3 za Građane, prolaz Spursa u polufinale Lige prvaka), sedam golova i VAR drame, u javnost je procurila zanimljiva priča.

RAZGOVARALI SMO S DOPREDSJEDNIKOM HNS-A: /

Njegove riječi ne bi se baš svidjele Maradoni; 'To se više nikad neće dogoditi'

Naime, Moussa Sissoko, veznjak Tottenhama koji se ozlijedio u sinoćnjoj utakmici (izašao u 41. minuti zbog istegnuća mišića), nije znao da je njegova momčad izborila plasman u polufinale Lige prvaka na kraju utakmice, prenose engleski mediji.

Francuz je ostatak utakmice pratio s klupe. Kada je u 93. minuti Raheem Sterling zatresao mrežu. Sissoko je iz očaja pokupio stvari i pobjegao u svlačionicu. Nije htio gledati što se događa, bio je uvjeren da je priča za njegovu momčad gotova u ovom dvoboju...

"Bio sam toliko uzrujan na klupi kad sam vidio gol za 5-3, da sam odmah otišao u svlačionicu. Nitko nije pošao za mnom, a u svlačionici nije bilo prijenosa utakmice. Bilo je gotovo, bio sam siguran da smo ispali, u mojoj glavi mi smi bili ispali", rekao je Sissoko za L'Equipe.

Međutim, jedan član stručnog stožera tada je uletio u svlačionicu i vratio ga u stvarnost...

"Rekao mi je da smo uspjeli, 'nevjerojatno', govorio mi je. Pitao sam ga kako, a on mi je rekao da je gol poništen. Navukao sam odmah dres na sebe, zaboravio na svoju ozljedu i istrčao na travnjak slaviti sa suigračima. Bilo je nevjerojatno, doživio sam strašan emocionalni šok", objasnio je Sissoko.

Nogometaši Liverpoola i Tottenhama polufinalisti su Lige prvaka nakon uzvratnih utakmica četvrtinala u srijedu. Liverpool je u gostima kod Porta pobijedio s 4-1 i s ukupnih 6-1 prošao dalje, dok je u Manchesteru City slavio protiv Totenhama s 4-3, ali im to nije bilo dovoljno jer je Tottenham u prvoj utakmici u Londonu slavio s 1-0.