U DOBROJ FORMI: / Vatreni zabio za svoj klub koji je sada uspješniji od Barcelone

U nedjeljnom nastavku 3.

11.9.2016.
14:52
Screenshot/YouTube

Napadač hrvatske nogometne reprezentacije prvo je, u 17. minuti susreta asistirao za uvodno vodstvo Sportinga nakon što je precizan bio Nacho Cases, da bi u 43. bio siguran pri izvođenju udarca s bijele točke. Konačnih 2-1 postavio je Diego Rico u 58. minuti.

Čopu je ovo bio drugi pogodak u četvrtom ligaškom nastupu za klub kojem se priključio nakon što je prošlu sezonu proveo u Malagi.

Drugom pobjedom u sezoni Sporting je stigao do sedmog boda (ima i remi) i trećeg mjesta ljestvice koju predvodi Real Madrid sa devet bodova, ispred bodovno izjednačenih Seville i Sportinga. Slijede ih Las Palmas i Barcelona sa šest bodova. Leganes na jedanaestom mjestu sada ima omjer od po jedne pobjede, remija i poraza.