U BARCELONI S PRAVOM NISU ZADOVOLJNI: / Messijev promašeni penal morao je biti ponovljen, pogledajte zašto

Messijev udarac s bijele točke golman PSG-a Keylor Navas je dodirnuo i lopta se odbila od prečke

11.3.2021.
8:38

Nogometaši Barcelone ispali su u srijedu iz Lige prvaka nakon što su u uzvratnoj utakmici osmine finale odigrali 1:1 na gostovanju kod francuskog Paris Saint Germaina.

NIŠTA OD ČUDA NA PARKU PRINČEVA: /

PSG izbacio Barcelonu, Messi zabio golčinu i promašio penal; Redsi slomili Leipzig

Francuzi su prošli zahvaljujući pobjedi od 4:1 u prvoj utakmici u Kataloniji.

PSG je na Parku prinčeva poveo u 31. minuti pogotkom Kyliana Mbappea iz kaznenog udarca, dok je za 1-1 pogodio Leo Messi u 37. minuti. Argentinac je u samoj završnici prvog poluvremena propustio iskoristiti jedanaesterac za vodstvo, kad je njegov udarac obranio Keylor Navas, najbolji igrač PSG-a u uzvratu.

Prekršio pravila

Messijev udarac po sredini gola Navas je dodirnuo i lopta je zatresla prečku. OVDJE pogledajte kako je to izgledalo.

Suci su prilikom tog udarca napravili veliku pogrešku jer nisu promijetili da je jedan nogometaš PSG-a, Marco Veratti, prerano ušao u polukrug kaznenog prostora, što nije smio napraviti i suci, tj. VAR, je trebao narediti ponavljanje najstrože kazne.

Upravo je Veratti očistio odbijenu loptu nakon što je Navas obranio Messiju.

[PROMO] Najbolje koeficijente i 100% bonusa na uplate do 1000 kuna potražite u kladionici Germania.