MLS LIGA / U američkom obračunu Hrvata slavio mlađi: Aktualni prvak upisao novu pobjedu

Nogometaši Los Angelesa ostvarili su novu pobjedu u MLS ligi te su ovom prilikom u gostima svladali Real Salt Lake s uvjerljivih 3-0.

14.5.2023.
9:14

U prvom poluvremenu gosti iz Los Angelesa su postigli dva pogotka i time trasirali put prema nova tri boda. Ganac Kwadwo Opoku u osmoj minuti je postigao pogodak za 1-0, dok je u 34. Gabonac Denis Bouanga povećao na 2-0. Posljednji gol na susretu dao je Bogusz koji je u 87. minuti realizirao jedanaesterac.

MIKI MILANE /

Pogledajte jedan od najljepših golova u karijeri srebrnog Vatrenog iz Rusije

Hrvatski nogometaši na obje strane u igru su ušli tijekom drugog poluvremena. Za domaći Real Salt Lake 34-godišnji Damir Kreilach je zaigrao od 73. minute, dok je šest minuta kasnije za Los Angeles zaigrao mladi hrvatski reprezentativac, 20-godišnji Stipe Biuk.

Real Salt Lake je na 11. mjestu Zapadne konferencije, dok je Los Angeles drugi. Los Angeles ima 21 bod, a na prvom mjestu Zapada je Seattle s 23 boda, ali i dvije utakmice više.

Šesti na ljestvici te konferencije je Portland koji je ovom prilikom pobijedio Vancouver 3-1 pred svojim navijačima. Cijelu utakmicu za Portland je odigrao hrvatski nogometaš Dario Župarić.