SAZNAO TUŽNU VIJEST NAKON UTAKMICE: / Kapetanu Vatrenih Dariju Srni preminuo otac

Tužna vijest pogodila je tabor hrvatske reprezentacije nakon pobjede protiv Turske na startu Europskog prvenstva. Kapetanu Dariju Srni preminuo je otac.

12.6.2016.
21:03
Goran Stanzl/PIXSELL

Srni je vijest o smrti oca Uzeira priopćena poslije dvoboja na Parku prinčeva u kojem je Hrvatska svladala Tursku s 1-0. Uzeir Srna bio je teško bolestan, a u reprezentaciji su informaciju o njegovoj smrti Dariju odlučili reći poslije utakmice.

GENIJALNOST LUKE MODRIĆA ZA PRVA TRI BODA NA EURU: /

Hrvatska slavi veliku pobjedu nad neugodnom Turskom

Srna je odmah napustio reprezentaciju, nije se vratio u kamp u Deauvilleu nego je otišao na pogreb. Obiteljska tragedija zasigurno će ostaviti traga na kapetanu, ali nadamo se da će pronaći snage da predvodi reprezentaciju u nastavku prvenstva.

Srna je, inače, protiv Turske odigrao sjajnu utakmicu, kao i cijela momčad, a u prvom poluvremenu je kreirao i najviše prilika za pogodak.