TUDOROV UDINESE SRUŠIO MILAN NA OTVARANJU NOVE SEZONE SERIE A: / Boban i Maldini hvatali se za glavu

Udinese srušio Milan u 1. kolu Serie A

25.8.2019.
22:01
PROFIMEDIA

U 1. kolu talijanskog prvenstva Udinese, kojeg vodi hrvatski trener Igor Tudor, u nedjelju je na svom stadionu svladao AC Milan sa 1-0, a jedini pogodak postigao je brazilski branič Rodrigo Becão u 72. minuti nakon kornera. Hrvatski branič Ivan Strinić (32), koji je prošlu sezonu propustio zbog srčanih problema, raskinuo je ugovor sa Milanom i u potrazi je za novim klubom, dok veznjak Andrija Balić nije bio u sastavu Udinesea.

25 agosto 2019 Udine, Italia sport calcio Udinese vs Milan - Campionato di calcio Serie A TIM 2019/2020 - stadio Dacia Arena. Nella foto: udinese esulti

August 25, 2019 Udine, Italy sport soccer Udinese vs Milan - Italian Football Championship League A Tim 2019/2020 - Dacia Arena Stadium In the pic: udinese exults, Image: 467212087, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: Profimedia, LaPresse

TUDOR DOVEO POJAČANJE U NAPADU: /

Bivši najbolji strijelac HNL-a potpisao za Udinese

Milanove legende Zvonimir Boban i Paolo Maldini, koji sada u klubu obavljaju funkcije sportskog, odnosno tehničkog direktora, gledale su utakmicu s tribina zabrinutih lica.

25 agosto 2019 Udine, Italia sport calcio Udinese vs Milan - Campionato di calcio Serie A TIM 2019/2020 - stadio Dacia Arena. Nella foto: esulti udinese

Rog i Bradarić nisu igrali, svatko zbog svog razloga

Cagliari je u nedjelju kod kuće izgubio od Brescije sa 0-1, a strijelac je bio Alfredo Donnarumma u 54. minuti iz penala. Veznjak Marko Rog, koji je stigao u Cagliari na posudbu, nije imao pravo nastupa, dok Filip Bradarić, koji želi napustiti klub, nije bio u sastavu momčadi sa Sardinije.

Jurić i Verona izvukli remi protiv Bologne

Verona, koju vodi hrvatski trener Ivan Jurić, od 13. minute je imala igrača manje jer je Pawel Dawidowicz zbog skrivljenog penala dobio crveni karton. No, ipak je protiv Bologne izvukla remi 1-1.

SPAL vodio 2-0, pa izgubio 3-2

SPAL je protiv Atalante vodio 2-0 nakon 26. minuta, ali su golovima Robina Gosensa (34) i Luisa Muriela (70, 76) gosti došli do pobjede 3-2. Hrvatski veznjak Mario Pašalić za Atalantu je odigrao cijeli susret i dva puta je zaprijetio protivniku.

U 10. minuti nakon kornera glavom je pucao preko gola, a u 76. njegov udarac obranio protivnički golman. Vratar Karlo Letica ostao je na klupi SPAL-a.

AS Roma je tri puta vodila protiv Genoe, ali je na kraju završilo 3-3,