POLICIJA GA ISPALILA / Tudorov Marseille slavio u utakmici koja je kasnila 50 minuta zbog suzavca ispaljenog ispred stadiona

Junak pobjede bio je čileanski nogometaš Alexis Sanchez

11.2.2023.
23:49

Početak utakmice između Clermonta i Marseille u 23. kolu kasnio je 50 minuta zbog suzavca koji je ispaljen ispred stadiona.

TIH 6-1 SE NE ZABORAVLJA /

Partizan ovakvo poniženje nije doživio 47 godina: Tada je u Beogradu Tomislav Ivić izrekao čuvenu izjavu

Nekoliko minuta prije početka utakmice izbila je tučnjava ispred stadiona, a policija je bila prisiljena upotrijebiti suzavac.

Nakon toga, zrak na stadionu bio je težak za disanje, zbog čega je sudac igrače obje momčadi poslao u svlačionicu.

Ipak, s 50 minuta zakašnjenja utakmica je krenula, a Tudorova momčad upisala je novu pobjedu, ovog puta 2-0.

Junak pobjede bio je čileanski nogometaš Alexis Sanchez koji je postigao oba pogotka. Prvi u 44. minuti iz jedanaesterci, a potom u 81. minuti za potvrdu tri boda. Marseille se vratio na drugo mjesto ljestvice te ima pet bodova manje od vodećeg PSG-a.

Clermontu je ovo bila četvrta ligaška utakmica u nizu u kojoj nije postigao pogodak.