POSRTAJ NA VELODROMEU / Veliki kiks Tudorovog Marseillea: PSG-u se otvorila ogromna prilika, ovo bi moglo odlučiti sezonu

31.3.2023.
23:30

Nogometaši Marseillea ostali su bez pobjede na svom Velodromeu u utakmici 29. kola francuskog prvenstva u kojoj su ugostili Montpellier, a dvoboj je završio 1-1.

LOVA DO KROVA /

Francuzi otkrili koliko zarađuje Tudor: Odgovorio je i na jedno ključno pitanje u svom stilu

Gosti su poveli u 12. minuti, a strijelac je bio Arnaud Nordin. Momčad pod vodstvom hrvatskog stručnjaka Igora Tudora do izjednačenja je došla u 44. minuti, kad je Matteo Guendouzi realizirao kazneni udarac.

Marseille je na drugom mjestu ljestvice sa 60 bodova, šest manje od vodećeg Paris Saint-Germaina, koji ima utakmicu manje. Montpellier se sa 37 bodova nalazi na 11. mjestu.