TEŠKO OŠTEĆEN / Tudor riga vatru nakon što je ostao bez rekorda: 'Ovo je najveća greška u nogometu otkad postoji VAR. Neobjašnjivo'

Splitski strateg i njegov kontroverzni predsjednik Pablo Longoria poludjeli su na odluku suca u 73. minuti

29.1.2023.
8:19
Screenshot

Marseille Igora Tudora na svom terenu je odigrao 1:1 s Monacom u 20. kolu francuske Ligue 1.

IDE SRUŠITI REKORD /

Marseille upisao osmu uzastopnu pobjedu: 'Tudor nas ubija i jako je zahtjevan'

Tim je remijem Tudor ostao bez rekordnog dostignuća jer je s Marseilleom prije ove utakmice imao niz od osam vezanih pobjeda, a da je pobijedio deveti put imao bi niz koji niti jedan trener nikada nije ostvario u klupskoj povijesti.

Marseille se na domaćem terenu našao u zaostatku u 17. minuti nakon autogola JordanaVeretouta, no nedugo nakon početka drugog poluvremena, u 47. minuti, Čileanac Alexis Sanchez postiže izjednačujući pogodak.

'Penal i crveni karton'

Splitski strateg i njegov kontroverzni predsjednik Pablo Longoria poludjeli su na odluku u 73. minuti kada je bio očigledan prekršaj za kazneni udarac na Seadu Kolašincu:

"Za mene je to penal i crveni karton. Ovo je najveća greška u nogometu koju sam vidio od uvođenja VAR-a. Meni je to neobjašnjivo", kaže Tudor, a Longoria ga podupire: "Majko moja… Čemu služi VAR?"

Na vrhu PSG ima manje i 47 bodova, Lens je na 45, a slijede Marseille sa 43, Monaco sa 38 i Rennes sa 37.