RUŽNE SCENE /

Tučnjava nakon utakmice u Bosni i Hercegovini, sudjelovao i bivši HNL trener: 'Svima nam psuje majke, sram vas bilo...'

Tijekom utakmice bilo je vatreno, ali još je vatrenije bilo nakon nje

17.10.2022.
9:33
YouTube

Leotar i Zrinjski, posljednjeplasirana i prva momčad u BiH Premijerligi odigrali su 1:1 u posljednjem kolu. Zrinjski je poveo u 11. minuti golom Nemanje Biblije, a Haris Handžić je izjednačio za domaćine u 40. minuti.

U SVOM FILMU /

Procurila snimka iz svlačionice. Luka Modrić nakon pobjede nad Barcelonom grlio svakog suigrača, jedan ga nije ni pogledao

Utakmica je bila vrlo borbena i zanimljiva, no najviše pažnje privuklo je ono što se dogodilo nakon nje.

Prvo je zaiskrilo na press konferenciji, gdje se član stručnog stožera Leotara Srđan Kuljić prostački obratio treneru Zrinjskog Sergeju Jakiroviću, koji je hrvatskoj javnosti najpoznatiji kao bivši trener našeg prvoligaša Gorice.