TRENUTAK KAD JE PEPE ZABIO POGODAK: / Pogledajte kako je Vida bio postavljen; ovdje se moralo bolje reagirati

Vida je u ovoj situaciji bio loše postavljen, te je i loše reagirao

6.9.2018.
22:20
Screenshot: Twitter

Domagoj Vida kumovao je pogreški u 32. minuti susreta, kad nije dobro ispratio portugalskog braniča Pepea, koji je pravovremeno skočio na nekih 6 metara od gola i zabio glavom. Kao što i sami možete vidjeti u priloženom videu dolje, Vida je u ovoj situaciji bio loše postavljen, te je i loše reagirao. Predaleko je bio od Pepea, nije smio dopustiti da lopta dođe do Portugalca...

DOMAGOJA VIDU IZNIJELI NA NOSILIMA: Lovre Kalinić nes(p)retno ozlijedio suigrača; gadno ga je udario

No, tijekom prvog poluvremena Lovre Kalinić nes(p)retno je raspalio po Vidinoj ruci nakon čega je ovaj ostao ležati na travi. Kalinić je istrčao s gola i želio izbiti loptu koju je Vida trenutak ranije izbio klizećim startom i dobro ga udario. Pružena mu je pomoć i Vida je nastavio utakmicu, ali je u nakon što mu je Pepe u duelu zabio gol za 1-1 signalizirao klupi da ne može nastaviti. Zamijenio ga je Tin Jedvaj.