KORAK BLIŽE NASTUPU / Trener Southamptona objasnio zašto opet nije uveo Oršića u igru: 'Htjeli smo dobiti nešto drugo'

West Ham je ovom pobjedom pobjegao iz zone ispadanja i sa 19. skočio na 14. mjesto Premiershipa sa 27 bodova. No, ima samo jedan bod više od zone ispadanja.

3.4.2023.
17:32

U derbiju začelja engleskog nogometnog prvenstva West Ham je pobijedio Southampton sa 1-0 osvojivši važna tri boda u borbi za prvoligaški spas, dok je Southampton ostao na dnu ljestvice.

LEGENDA LEGENDI /

Oršić poslao znakovitu poruku uoči zadnje utakmice Ademija u modrom dresu: Napisao je samo jednu riječ

Pogodak odluke zabio je Nayef Aguerd u 25. minuti utakmice. Za goste je Duje Ćaleta-Car odigrao cijeli susret, dok je Mislav Oršić susret pratio s klupe za pričuve.

Oršić je ipak korak bliže nastupu, ali do minuta i dalje ne dolazi. Njegov trener Ruben Selles objasnio je taktičke razloge: