TRAMEZZANI OTKRIO KOLIKO JE ODUŠEVLJEN HAJDUKOM: /

'Nikad nisam bio u klubu koji ima takvo nešto'

Image

'Nikada nisam bio u jednom klubu koji ima podršku kakvu Hajduk ima. Želimo se promijeniti, želimo biti bolji.

11.3.2021.
21:01
VOYO logo

Već neko vrijeme u Hajduku vlada optimizam. Nisu Splićani takvu atmosferu osjetili već dugo, no u posljednje četiri utakmice ubilježili su samo pobjede.

Nakon velikih promjena u klubu i još većih problema sa zarazom koronavirusom čini se da stvari konačno funkcioniraju, a Bili moraju na tome zahvaliti treneru Paolu Tramezzaniju. Talijanski stručnjak u kratkom je vremenu uspio koliko-toliko posložiti momčad i nametnuti svoj mentalitet igračima. Stigli su u Hajduk i igrači za koje nikad ne biste pomislili da bi igrali u HNL-u?

"Svatko od njih imao je različite važne ponude od drugih klubova, no oni su baš htjeli doći u Hajduk. Vidite njihov duh koji ulažu, vodstvo, svi su se unijeli u klub. Isto tako sam sretan što su ih ostali igrači prihvatili u svlačionici", rekao je Tramezzani u intervjuu za RTL.

'Čekam povratak navijača'

"Volim ostati s nogama na zemlji pa tako ne gledam što će biti sljedeće ili za dvije sezone. Samo znam da sam u ovom trenutku na mjestu gdje sam želio biti više nego ikad dosad. Nadam se da ću zaslužiti ostati u klubu što je dulje moguće pa ne osjećam pritisak da moram misliti o budućnosti", rekao je talijanski trener koji je priznao da nikad nije bio u klubu koji je kao Hajduk.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

"Nikada nisam bio u jednom klubu koji ima podršku kakvu Hajduk ima. Želimo se promijeniti, želimo biti bolji. Čekamo povratak naših navijača kako bi mogli doći vidjeti ovu momčad, vidjeti duh ekipe u kojoj uživaju i način na koji igraju", zaključio je Tramezzani.

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa
gs australija
Gledaj odmah bez reklama
VOYO logo
Još iz rubrike
Još iz rubrike