NEVJEROJATNO / Novi poraz Bjeličinog Trabzona: Imali su veliku prednost, a onda je uslijedio nevjerojatan preokret u završnici utakmice

Imali su sve u svojim rukama, a onda je uslijedio neobjašnjivi poraz

25.9.2023.
21:17

Trabzonspor kojeg vodi Nenad Bjelica doživio je treći poraz u šestoj utakmici ove sezone. Gostovali su kod Hatayspora i vodili 0-2, ali onda je uslijedio šok u posljednjih 20 minuta.

SJAJNA IZVEDBA /

Bjelici velika pobjeda u derbiju: Trabzonspor deklasirao rivala i nanio mu prvi poraz u sezoni

Višća u 44., te Onuachu u 62. bili su strijelci za goste iz Trabzona, a onda je u 72. preokret Hatayspora najavio Rivas.

U 88. minuti - novi šok. Lamkel Ze pogađa za 2-2 i onda je uslijedila karakteristična nadoknada u turskoj ligi. Pregršt žutih kartona i pogodak u 98. minuti, a strijelac je ponovno bio Lamkel Ze i tako bacio Bjelicu u očaj.

Filip Benković odigrao je cijeli susret za poražene goste, dok je Tonio Teklić odgledao dvoboj s klupe.

FNC 4. studenoga stiže u Beograd, a revanš Croate i Vase pratite ekskluzivno na platformi Voyo.