TOTTENHAM U DRAMATIČNOJ ZAVRŠNICI PROSUO POBJEDU: / Lloris tragičar Spursa, Crystal Palace osvojio veliki bod

Tottenham je poveo u 23. minuti kada je Harry Kane sa 25 metara odlično pogodio loptu vanjskim felšom

13.12.2020.
18:27

Mourinhov Tottenham ostao je bez pobjede u 12. kolu Premier lige u završnih deset minuta susreta, jer je veznjak Crystal Palacea Jeffrey Schlupp u 81. minuti nakon prekida i loše reakcije vratara Llorisa pospremio loptu u mrežu za konačnih 1-1.

Tottenham je poveo u 23. minuti kada je Harry Kane sa 25 metara odlično pogodio loptu vanjskim felšom. Kaneu je to deveti pogodak u Premier ligi, a ima i deset asistencija. Drugi čovjek napadačkog dvojca Spursa Korejac Heung-min Son na svom kontu ima deset golova i četiri asistencije.

MODRIĆ SE OGLASIO NAKON BRILJANTNE PREDSTAVE U DERBIJU: /

Njegove riječi savršeno opisuju stanje u Real Madridu

Tottenham vodeći na ljestvici

U prvom susretu nedjeljnog programa Southampton je kod kuće dobio posljednjeplasirani Sheffield United s 3-0 pogocima Che Adamsa (34), Stuarta Armstronga (62) i Nathana Redmonda (83).

Tottenham je vodeći sa 25 bodova, slijedi Liverpool sa 24, ali "redsi" u nedjelju igraju protiv Fulhama, dok je na trećoj poziciji Southampton sa 23 boda. Sheffield United je i dalje jedini klub u Premier ligi bez pobjede u ovoj sezoni, ostao je na zadnjem mjestu sa samo jednim bodom.