ODLIČNO SE UKLOPIO / Engleski mediji ne prestaju hvaliti Ivana Perišića iako je Tottenham našeg Vatrenog poražen protiv Sportinga

13.9.2022.
21:59
profimedia.hr

U Lisabonu je Sporting s 2-0 svladao Tottenham Hotspur golovima u samoj završnici zamjena Paulinha i Arthura Gomesa. Paulinho je u 90. minuti zabio udarcem glavom nakon kornera, dok je Gomes, koji je ušao na travnjak tek nakon pogotka, pogodio u trećoj minuti dodanog vremena iz neposredne blizine. Ivan Perišić je odigrao cijeli susret za Tottenham.

POJASNIO JE /

Dario Šimić se osvrnuo na izjave medija: 'Neću navijati protiv Dinama u Milanu, izvukli ste to iz konteksta'

Jedina svijetla točka

Iako su upisali poraz Football.London pohvalio Perišića i u naslovu navodi: "Perišić i Lloris jedine svijetle točke ovog poraza".

"Stvorio je nekoliko prilika za Richarlisona i Emersona u prvom poluvremenu i daljnje prilike u drugom poluvremenu koje je trebalo ukloniti. Izvrstan kreativni izlaz na lijevoj strani za Spurse i koristio je svoje iskustvo tijekom većeg dijela utakmice. Jedan od boljih igrača Spursa osim jednog trenutka nesigurne obrane kada ga je Edwards ostavio u pozadini", piše spomenuti portal koji je dao ocjene za nastupe igrače Spursa.

Pobjedom Sportinga predvodi skupinu D sa šest bodova, dok su Spursi drugi s tri nakon dvije utakmice.