KOBNA GOL RAZLIKA / Tottenham doživio 'potop' kod Newcastlea i ispao iz mjesta za Ligu prvaka

Katastrofalna igra u obrani, posebno Van de Vena, dovela je do teškog poraza Tottenhama kod Newcastlea

13.4.2024.
15:44

U prvom utakmici 33. kola engleske Premier lige Newcastle je na svom St. James' Parku uvjerljivo svaldao Tottenham 4-0. Gosti su tako zbog lošije gol razlike prepustili četvrto mejsto koje vodi u Ligu prvaka Aston Villi.

AI TI ME IZNEVJERI /

Umjetna (ne)inteligencija predvidjela sljedećih 20 europskih prvaka: Evo kada slavi Hrvatska!

U 30. minuti Gordon je asistirao Isaku koji je 'slomio kičmu' Van de Venu za 1-0, a samo dvije minute kasnije Gordon je i zabio nakon još jedne loše reakcije Van de Vena.

U 51. minuti Isak je pobjegao Van de Venu i zabio za 3-0, a sve je zaključeno pogotkom Schaera glavom nakon Gordonovog ubačaja iz kornera u 87. minuti.