HRVAT NIJE USPIO SRUŠITI MOURINHA / Jurićev Torino izgubio od Rome, Brekalo briljirao u porazu u 'vječnom gradu'

Jedini gol na utakmici postigao je Tammy Abraham

28.11.2021.
20:49

Nogometaši Torina pod vodstvom hrvatskog trenera Ivana Jurića izgubili su na gostovanju kod Rome u 14. kolu Serije A 1:0.

OSTALI PRAZNIH RUKU /

Milan bez Rebića senzacionalno izgubio, pogledajte golčinu koja je Rossonerima uništila snove

Gol vrijedan pobjede za momčad Josea Mourinha postigao je Tammy Abraham u 32. minuti.

Utakmicu je u momčadi Torina počeo ofenzivac hrvatske reprezentacije Josip Brekalo i bio je jedan od najboljih u redovima svoje ekipe.

'Ovo mi je draže od 5:0'

Drugi Hrvat u Torinu, Marko Pjaca, susret je započeo na klupi za pričuve i u igru je ušao u 77. minuti.

"Očekivao sam da ćemo večeras postići još nekoliko golova, čak i da se Torino jako dobro branio. Volim pobjeđivati na ovaj način, u ovoj pobjedi uživam više nego u pobjedi od 5-0, jer to znači da ste se morali potruditi, patiti kao momčad", izjavio je Mourinho nakon utakmice.