KAD JE BAL NEK JE BAL / Torcidaši potpuno izgubili kontrolu usred velikog slavlja. Pogledajte kako su navijači Hajduka rastavili golove na Poljudu

Torcida je se probila na travnjak i počela zajedno s igračima slaviti

26.5.2022.
21:34
Miroslav Lelas/PIXSELL

Nogometaši Hajduka pobjednici su 31. izdanja hrvatskog nogometnog Kupa nakon što su u finalnom susretu na Poljudu pobijedili Rijeku sa 3-1. Bilo je to sjajno finale i potpuno zaslužena pobjeda splitskog sastava.

Rijeka je povela u 13. minuti golom Josipa Drmića, izjednačio je Ferro u 24. minuti, a rezultat je okrenuo Dario Melnjak u 36. minuti. Od 41. minute Rijeka je igrala s igračem manje nakon što je isključen Hrvoje Smolčić. U nastavku susreta Melnjak je svojim drugim golom u 56. minuti postavio konačnih 3-1.

SPLIT I DALMACIJA NA NOGAMA /

Nestvarni prizori na Poljudu: Nakon zadnjeg sučeva zvižduka krenula je neviđena fešta

Hajduku je to sedmi trijumf u Kupu, a posljednji put Splićani su slavili 2013. Rijeka je pak u svom osmom finalu upisala drugi poraz.

Nakon utakmice uslijedilo je veliko slavlje. Torcida je se probila na travnjak i počela zajedno s igračima slaviti, nosili su igrače na rukama, pjevali, zabavljali se, a u jednom su trenutku počeli - rastavljati golove!