ZANIMLJIVO / Torcida je nakon utakmice zapljeskala jednom igraču Gorice, ali i izviždala hajdukovce

18.9.2023.
8:14
Luka Stanzl/PIXSELL

Nogometaši Hajduka vodili su do 87. minute kod Gorice 1-0 u susretu osmog kola HNL-a, no dvoboj je završio pobjedom Velikogoričana 2-1 (0-0).

LJUTI ZBOG PORAZA /

Navijači Hajduka: 'Možda da se brinemo o igri, a ne tko nam sudi'

U 62. minuti Zvonimir Šarlija doveo je Splićane u vodstvo i Hajduk je sve do 87. minute imao tri boda u džepu. No, prvo je Gorica izjednačila pogotkom Dine Štigleca, dok se potpuni preokret dogodio u 92. minuti kada je Ante Matej Jurić pogodio za 2-1 domaćeg sastava.

Nakon odrađene kazne na klupu Hajduka se vratio prvi trener Ivan Leko, no njegova je momčad nakon pet prvenstvenih pobjeda u nizu upisala drugi poraz zaredom.

Hajduk je i dalje prvi, ali se njegova prednost pred pratnjom topi, pa imaju samo dva boda više od Rijeke i Dinama, a treba naglasiti da Plavi imaju i utakmicu manje.

Nakon utakmice igrači splitske momčadi otišli su pozdraviti Torcidu, koja je ih je izviždala.

Zanimljivo, samo je jedan igrač nakon utakmice dobio pljesak navijača Bijelih, a riječ je bivšem kapetanu Mariju Maloči koji je trenutno igrač Gorice, no došao je pozdraviti Torcidu nakon dvoboja.

BKFC 50 iz Denvera ekskluzivno gledajte 23. rujna na streaming platformi Voyo.