NE MOŽE BITI SRETAN / Tomas nakon ispadanja iz Europe: 'Suđenje je bilo skandalozno, a četvrti sudac potvrdio mi je da to ne sude u Premier ligi'

Nije bio zadovoljan sudačkim odlukama

17.8.2023.
23:18
Davor Javorović/Pixsell

Nogometaši Osijeka pobjedom 3-2 (1-1) protiv Adana Demirspora na svojoj Opus Areni u uzvratom susretu 3. pretkola oprostili su se od nastupa u Konferencijskoj ligi ove sezone. Bilo je teško za očekivati da Osijek može išta napraviti nakon poraza od 5-1, a nakon što je primljen i šesti pogodak, splasnule su sve nade. Međutim, na kraju je za tursku momčad bilo čupavo...

ŠTETA /

Junački pad Osijeka: Sve je mirisalo na senzaciju, ali Turci su dvomeč sigurno priveli kraju

ŠTETA /

Svoj komentar dao je i strateg Osijeka:

''Vjerovao sam u to čudo, kada smo zabili treći gol osjećao sam da je bilo i četvrti. kada je njihov igrač dvije minute nakon jednog prekršaja pao i zadržavao igru dvije minute razbilo je malo ritam... Ovo je bio Osijek kakav želim da bude. Žalim samo što prvu utakmicu nismo odigrali u Osijeku, siguran sam da bi onda bilo sve drugačije - kazao je Stjepan Tomas i nadodao:

''Četvrtom sucu sam rekao da prekršaje kakve su nama sudili ne sude u Premier ligi i on mi je to potvrdio. Suđenje u Adani bilo je skandalozno, nepostojeći kazneni udarac i primljeni gol iz zaleđa bili su previše.''

Nije mu bilo svejedno

Legendarni Nizozemac Patrick Kluivert doživio je prvi poraz na klupi Adane, a priznao je kako mu nije bilo lako nakon trećeg pogotka Bijelo-plavih:

''Naravno da mi je u tom trenutku bilo neugodno. Da nije tako ne bih bio čovjek. Ostalo je nakon tog gola još desetak minuta utakmice za odigrati i morali smo izvući najbolje iz sebe... Mi još nismo ništa napravili, naš su cilj skupine.''

FNC 12 iz pulske Arene ekskluzivno ćete 2. rujna moći gledati na streaming platformi Voyo.